fbpx

PÄEVAKARDINAD

Päevakardinad (teatud ka kui vuaalkardinad või tüllkardinad) on õhukesed ja kerged kardinad, millega saate päevasel ajal piirata vaadet siseruumidesse, kuid seejuures ei võta toast päevavalgust ära.

Päevakardinakangaid on nii võrkja, ühtlaselt pinnaga kui ka kergelt strukuurse välimusega - olenavalt valitud kanga tiheduses ja värvist, sõltub palju päevasel ajal tuppa sisse näeb ning kui hästi teie pilk väljas toimuvat haarab.Päevakardinad saab kobineerida nii külgkardinatega, kui ka erievate tehniliste kardinatega nagu rulood ja voldikkardinad.

Meie juurest leiad suure valiku päevakardinakangaid, nii klassikalisemaid kobineerimiseks külgkardinatega, kui ka eripärasemaid, mis mõjuvad ka üksiku kardinana stiilselt ja hubaselt.

KÜLGKARDINAD

Külgkardinad on üks variant tekstiilkardinatest - need on paksemad kui päevakardinad ja varjavad pimedal ajal vaadet siseruumidesse. Ühtlasi aitab külgkardin leevendada ka liigset päikesevalgust kui ka lahendada ruumi akustikaprobleeme.

Olenevalt kanga töötlusest ja tihedusest võib külgkardin olla nii varjav, poolpimendav kui pimendav. Kõigi kolme tüübi jaoks leiad meie salongist mitmekülgse valiku kangaid.

Külgkardin on ka ideaalne disainielement, seega isegi kui paksema kardina järgi otsest vajadust ei ole, kasutatakse külgkardinat ka lihtsalt dekoratiivsel eesmärgil.

ROOMAKARDINAD

Roomakardin on kettsüsteemist või mootori abil juhitav kardin, mis on kuulub tektiilkardinate valdkonda, kuid omad rulookardina funktsiooni.

Juhul kui toas ei ole piisavalt ruumi klassikalise kardina jaoks,külgkardin oma lendleva loomu poolest ei sobi või eelistate minimalistliku stiili, kuid soovite siiski aknakatet eripärasest kangast, siis just nendeks juhtudeks on roomakardin ideaalne valik.

Roomakardinad on erinevaid stiili - pehme voldiga, tugeva voldiga või lõtkudega. Stiil tuleks valida nii kodust kui kanga eripärast lähtudes. Näiteks naturaalse linase kangaga mõjub pehme volt paremini kui tugev volt. Roomakardinat saab valmistada kõikidest kardinakangastest ning sobib idaalselt kobineerimiseks ka tavalise tekstiilkardinaga.

RIBAKARDINAD

Ribakardinad on tehnilised kardinad, mida kasutatakse laialdaselt kontoriruumides kui koolides, kuid need sobivad ideaalselt ka koju. Metallist variandi kõrval on saadaval ka puitribakardin, mis mõjub kodustes tingimustes hubasemalt, et muuda ruumi liiga ametlikuks.

Ribakardin on praktiline ruumidesse, kus võib esineda niiskust või pritsmed, kuid kus on vaja piirata vaadet siseruumi - näiteks vannitoad, saunad, esikud, majapidamisruumid.

Me teeme kööstööd nii kodumaitse kui Euroopa tehastega, seega leiab meie salongist laia valiku ribakardina värvi - ja materjalinäidiseid.

RULOOD

Tehnilistest aknakatetest on ruloo ilmselt üks populaarsemaid - see täidab suurepäraselt praktilist eesmärki, kuid on mahult väike ja ruumikokkuhoidev. Rulood on lihtne nii paigaldada kui kasutada. Kardin kasutamise saab veel mugavamaks muuta mootori abil - nii saad seda juhtida ka puldist või oma telefonist.

Ruloode kangavalik on lai, seega õigesti valitud kangaga saad rulood ideaalselt kasutada ka efektse sisekujunduselemendina. Ruloo ei pea alati olema lihtsast klassikalisest kangas - näiteks leiab meie kangavalikust ka kerge naturaalse linase tekstuuriga kui ka sametise pinnaga kangaid, mis mõjuvad stiilselt ja hubaselt.

Lisaks on rulood oma omaduste poolest ka väga funktsionaalsed. Selle abil saad sa varjata siseruumis toimuvat, kuid validest õige omadusega kanga ja süsteemi tüübi, aitab ruloo hoida ruumi temperatuuri, pimendada ruumi ning valides Screen kanga saad kaitsta ruumi UV-kiirguse eest.

VOLDIKKARDINAD

Voldikkardinad on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks. Need on lihtsad ja paraktilised akna klaasiosa ette kinnnitatavad aknakatted, mis aitavad sul tuppa sisse piiluvaid pilke piirata just sellest kohast, kus sa soovid, ilma, et peaksid kogu akna kinni katma.

Voldikkardina kangaid on nii ühe - kui kahekordseid, seega saad nendega lihtsalt vaadet siseruumidesse piirata, ilma valgust ära võtmata või hoopis magamistuba või kontoriruumi pimendada. Paljudele voldikkardinatele on välimisele poolele lisatud ka hõbedane kiht, et kuumadel suvepäevadel liigset päikesest eralduvat soojusenergiat tagasi peegeldada.

Voldikkardin on ideaalne lisa tekstiilkardinatele, sest nendega saab kaasa aidata magamistoa täielikule pimendamisele kui ka toa temperatuuri hoidmisele.

PÜSTLAMELLKARDINAD

Püstlamellkardina süsteem võimaldab kardinaid liigutada külgedele kui ka kardinat avada lamellribade pöördeulatuse suhtes. Oma unikaalse süsteemi tulemusena on kardin multifunktsionaalne - vajadusel saad nautida täielikku vaadet, kuid kasutades ribade avanemisfunktsiooni saad ruumi tuua valgust ka juhul kui kardinad on ees.

Nii nagu ka ruloode puhul, saab ka lamellkardinal kasutada Screen kangast, mis annab kardinale lisaväärtuse, sest aitab ruumi kaitsta päikese UV-kiirguse eest.

MEIE

Juhataja: Thea Nugis
thea@aastakaik.ee

Tootmis - ja müügijuht: Häly Kont
haly@aastakaik.ee

AVATUD

esmaspäev - reede
10:00 - 18:00

laupäev - pühapäev
kokkuleppel

 

KONTKAT

Aastakäik OÜ
Poordi 3, Tallinn 10156

Helista:  +372 5194 9639
Kirjuta: info@aastakaik.ee

TOP